Këpucë me takë Mango

5990L

SKU: 27071107

Këpucë- sandale me takë

36
37
38
39
40
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këpucë- sandale me takë, dizajn me shkëlqim dhe mbyllje anësore me tokëz të vogël metalike. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë