Këpucë me takë Mango

5243L

SKU: 87042509

Këpucë lëkure me takë asimetrike

36
37
38
39
bezhe
E kuqerremte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Këpucë lëkure me takë asimeTriko të lakuar dhe majë në formë katrore. 100% LEKURE

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA