Këpucë për bebe, Obaibi

SKU: 677055800

Këpucë për bebe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çizmet e para të buta dhe me gëzof për të sapolindurit: pantofla lindjeje me gëzof të butë ekologjik boa, të buta si pelushi. E përkryer që në ditët e para. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë