Këpucë për meshkuj, Luca, ALDO

8990L

SKU: 13386639

Këpucë për meshkuj, me lidhëse dhe majë rrumbullake.

39
40
41
42
43
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Këpucë për meshkuj, me lidhëse dhe majë rrumbullake.89% Poliuretan, 11% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë