Këpucë serioze për femra, Geox

13360L

SKU: D26QDH00067C9999

Këpucë serioze për femra, me majë rrethore dhe lidhëse. Lëkurë me shkëlqim.

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë serioze për femra, me majë rrethore dhe lidhëse. Lëkurë me shkëlqim.83% Lëkurë, 17% Poliuretan sintetik

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë