Këpucë stileto Aldo

5000L

SKU: 13364935

Këpucë stileto, me takë të hollë dhe me detaje gurësh

36
37.5
38.5
40
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë stileto, me takë të hollë dhe me detaje gurësh, me dy tonalitete. Tekstile

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit