Këpucë me takë Mango

3493L

SKU: 87090532

Këpucë me dizajn asimetrik

35
36
37
38
39
40
bezhe
vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Këpucë stileto me takë dhe me majë përpara, dizajn asimetrik në njërën anë. 100% Poliester 0

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

35, 36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

VISHNJE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Size Filter

35, 36, 37, 38, 39