Këpucë stileto Basanti, ALDO

8790L

SKU: 13444212

Këpucë stileto, me majë dhe takë të hollë.

37
38
39
41
42.5
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë stileto, me majë dhe takë të hollë. Taka 6.4cm.100% Sintetik

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë