Këpucë të lehta Obaibi

SKU: 77054703

Këpucë të lehta me një detaj të vogël ylli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këpucë të lehta me një detaj të vogël ylli dhe me shirit elastik. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë