Këpucë të sheshta efekt lëkure Mango

SKU: 87050055

Këpucë të sheshta efekt lëkure gjarpri me majë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këpucë të sheshta efekt lëkure gjarpri me majë. 5% POLIESTER 95% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA