Kimono me vija dhe thekë, Parfois

3590L

SKU: 210200_BM

Kimono me vija dhe thekë, stil oversize.

MASE STANDARTE
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kimono me vija dhe thekë, stil oversize. 100%Modal

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë