Koleksioni i veshjeve tropikale, Prenatal

500L

SKU: ARBA49484

Koleksioni i veshjeve tropikale është shumë interesant. Libri, pjesë e serisë “Vishu sipas modës”, është plot me vogëlushe që po ju presin t’i vishni me shije. Por më parë duhet të zgjidhni një copë pëlhurë nga 12 faqet me pëlhura që përmban libri, pastaj të vendosni mbi të një kallëp, që do ta gjeni te 2 faqet me kallëpë, ta prisni me gërshërë dhe ngjitni te modelja që ju pëlqen më shumë, njësoj si rrobaqepëse e stiliste të vërteta. Në fund edhe mund ta ngjyrosni modelen për të krijuar koleksionin tuaj të veshjeve tropikale.

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Koleksioni i veshjeve tropikale është shumë interesant. Libri, pjesë e serisë “Vishu sipas modës”, është plot me vogëlushe që po ju presin t’i vishni me shije. Por më parë duhet të zgjidhni një copë pëlhurë nga 12 faqet me pëlhura që përmban libri, pastaj të vendosni mbi të një kallëp, që do ta gjeni te 2 faqet me kallëpë, ta prisni me gërshërë dhe ngjitni te modelja që ju pëlqen më shumë, njësoj si rrobaqepëse e stiliste të vërteta. Në fund edhe mund ta ngjyrosni modelen për të krijuar koleksionin tuaj të veshjeve tropikale.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë