Komodine – Prenatal ,GIORDANI

33900L

SKU: 8054688007709

Komodine

S’ka stok

Shtojeni ne listen e deshirave

E rehatshme dhe praktike, komodina me sirtare Nora do të bëhet e domosdoshme kur duhet të ndërroni fëmijën tuaj ose ta lani atë. Në një ngjyrë klasike arre, ajo përbëhet nga tre sirtarë me udhëzues metali, i pari i të cilit mund të hapet edhe me tabaka te futur.Tavolina që ndryshon është e përbërë nga një majë e palosshme me sistemin e sigurisë dhe një dyshek i heqshëm dhe i larë, tabaka anatomike është e lëvizshme .4 rrotat e kthyeshme me frena do të sigurojnë që mund ta lëvizësh me lehtësi absolute!
Dimensionet: 69x50x99cm

Sipas markës

Sipas sezonit