Komplet me dy pjesë, Prenatal

1400L

SKU: 691411

Komplet pambuku me dy pjesë: T-shirt dhe tuta të shkurtra

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Komplet pambuku me dy pjesë: T-shirt dhe tuta të shkurtra, dizajn me personazhin “Minnie Mouse” dhe printe me fjongo. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë