Komplet pambuku Prenatal

1500L

SKU: 686249

Komplet pambuku me dy pjesë: Bluzë dhe tuta të gjata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Komplet pambuku me dy pjesë: Bluzë me printe luani dhe tuta të gjata me shirit elastik beli. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit