Kosh Brevetato C240, Prenatal

16000L

SKU: PB120C240

Kosh ideal për momentet e lojës së fëmijës tuaj. E fortë dhe e sigurt, me 4 doreza kapëse. Shumëfunksionale, e përdorshme që nga lindja.

Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kosh ideal për momentet e lojës së fëmijës tuaj. E fortë dhe e sigurt, me 4 doreza kapëse. Shumëfunksionale, e përdorshme që nga lindja.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,