Kosh për fëmijë Giordani Prenatal

SKU: 621610

Kosh për femije Giordani

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Kosh për femije Giordani, me pjesën e poshtme të mbushur. Lehtë për tu larë. Shtypur me ngjyra jo toksike,. 4 doreza që ndihmojnë fëmijën të ngrihet në këmbë. Palosje kompakte, masa të hapura L117xA78xP85. Mbyllur L20xA97

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën