Kosh për të luajtur me ëinnie Pooh, Giordani, Prenatal

SKU: 650140

Kosh i rimbyllshëm 100% poliester. Përfshirë tapetin dhe çantën mbajtëse.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Kosh i rimbyllshëm 100% poliester. Përfshirë tapetin dhe çantën mbajtëse.ideale për bebe nga 6 muajsh.Dimensionet: e hapur L93 x H78 x D93 cm, e mbyllur L21.5 x H82.5 x D21.5 cm
Dimensionet: e hapur L93 x H78 x D93 cm, e mbyllur L21.5 x H82.5 x D21.5 cm

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,