Kostum: Kanatjere dhe pantallona të shkurtra Prenatal

1047L

SKU: 668103

Kanatjere me fruda përreth jakës dhe pantallona të shkurtra me fruda me printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: Kanatjere me fruda në jakë, me vija horizontale e me një stampë arushi dhe pantallona të shkurtra me fruda me printe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit