Kostum: kanatjere dhe xhinse të shkurtra Prenatal

1645L

SKU: 655298

Kanatjere me kopsa e printe luleshtydhesh dhe xhinse të shkurtra

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: Kanatjere me kopsa në pjesën përpara, me rripa të trashë, jakë rrethore, nyjë të lidhur në bazë dhe me printe luleshtydhesh. Pantallona të shkurtra me efekt xhinsi të errët, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit