Kostum me dy pjesë Prenatal

1107L

SKU: 674095

Kostum: T-shirt dhe pantallona të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Gri e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mëngë të shkurtra e një xhep në kraharor, dizajn me arush dhe makina të printuara. Pantallona të shkurtra me një makinë të printuar, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm. 98% Pambuk, 2% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit