Kostum me dy pjesë Prenatal

957L

SKU: 655297

T-shirt me mesazh të printuar dhe pantallona të shkurtra xhins

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mënfë të shkurtra me fruda, dizajn me mesazh “Super Baby Girl” të printuar në pjesën përpara. Pantallona të shkurtra xhins me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit