Kostum me dy pjesë Prenatal

1245L

SKU: 671498

Kostum: T-shirt dhe pantallona të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me printe tropikale shumëngjyrëshe. Pantallona të shkurtra me shirit elastik në bel dhe përreth këmbëve dhe një detaj fjongoje. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit