Kostum me dy pjesë Prenatal

1197L

SKU: 672279

Kostum: T-shirt dhe pantallona të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me tri tonalitete horizontale, me print kafshësh deti e mesazhi “I Want to be a Shark” dhe me jakë Peter Pan. Pantallona të shkurtra me bel të vijëzuar e me një lidhëse, me 4 xhepa dhe print “Cute blue”. 74% Fibër sintetike, 26% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit