Kostum me dy pjesë Prenatal

1047L

SKU: 672277

Kostum: T-shirt dhe pantallona të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me dy tonalitete, me print peshkaqeni dhe print “Cute Blue” në mëngë. Pantallona të shkurtra me printe kafshësh deti. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit