Kostum me dy pjesë Prenatal

507L

SKU: 672282

Kostum: T-shirt dhe pantallona të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt mëngë të shkurtra e të fryra, me print breshke e mesazhi “Sweet little one” në pjesën përpara dhe me jakë Peter Pan. Pantallona të shkurtra me printe florale shumëngjyërshe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit