Kostum me dy pjesë Prenatal

1245L

SKU: 671497

Kostum me printe tropikale: T-shirt dhe pantallona të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kobminuara: T-shirt me një tigër të printuar në qendër e me printe të tjera tropikale. Pantallona të shkurtra me printe tropikale shumëngjyrëshe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit