Kostum: Polo me printe dhe pantallona të shkurtra Prenatal

1245L

SKU: 670188

Polo me mëngë të shkurtra e me printe dhe pantallona të shkurtra me vija horizontale

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: Polo me mëngë të shkurtra e jakë klasike me ngjyrë, dizajn me printe qenushësh në pjesën përpara. Pantallona të shkurtra me bel elastik dhe me vija horizontale. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit