Kostum: T-shirt dhe pantallona të shkurtra me kuadrata Prenatal

1047L

SKU: 670187

T-shirt me mesazh të qendisur në njërën mëngë dhe pantallona të shkurtra me kuadrata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me një stampë nëndetëseje e një qeni dhe me mesazh të qendisur në njërën mëngë. Pantallona të shkurtra me kudrata bardhë e zi. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit