Kostum: T-shirt dhe streçe Prenatal

987L

SKU: 655318

T-shirt me printe dhe streçe me fruda në këmbë

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kominuara: T-shirt me printe kokoshkash dhe me fruda në supe. Streçe elastike me fruda përreth këmbëve. 100% Pambuk,95% Pambuk,5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit