Kostum: T-shirt dhe streçe Prenatal

897L

SKU: 655308

T-shirt me printe dhe streçe të shkurtra

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kominuara: T-shirt me print “Little princess” dhe me fruda në supe. Streçe të shkurtra elastike me fruda përreth këmbëve. 100% Pambuk,95% Pambuk,5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit