Kostum: T-shirt me print dhe fund me fjongo Prenatal

1287L

SKU: 670555

T-shirt me fruda në mëgë e me print përpara dhe fund me efekt xhinsi e me fjongo në bel

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me fruda në mëngë e jakë dhe me print arushësh në pjesën përpara. Fund i shkurtër me efekt xhinsi dhe me një fjongo të qendisur në bel. 74% Fiber sintetike, 26% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit