Kostum me dy pjesë Prenatal

897L

SKU: 674091

Kostum: T-shirt me arush dhe pantallona të shkurtra me kuadrata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me arush të printuar e detaje xixash në pjesën përpara. Pantallona të shkurtra me shirit elastik përreth këmbëve dhe belit, dizajn me kuadrata dhe me një fjongo në bel. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit