Kostum: T-shirt me printe dhe streçe me kuadrata Prenatal

597L

SKU: 670339

T-shirt me print “Love” e arush panda dhe streçe me kuadrata e printe florale

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kostum me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mëngë të shkurtra e të fryra, dizajn me print “Love”, arush panda e detaje florale në pjesën përpara. Streçe me kuadrata bardhë e zi dhe detaje florale kombinuar me bluzën. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit