Krevat, Giordani, Prenatal

SKU: 672850

Kevat i rehatshem dhe praktik për fëmijë,rrotat i ka te vendosura në pjesën e pasme të strukturës
7 pozicione të rregullueshme në lartësi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Kevat i rehatshem dhe praktik për fëmijë,rrotat i ka te vendosura në pjesën e pasme të strukturës.Ofron mundesine e ngritjës per një gjumë sa më të rehatshëm dhe të sigurtë të fëmijës.
7 pozicione të rregullueshme në lartësi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,