Krevat për bebe, Prenatal

39900L

SKU: 628318

Krevati Teddy me stil romantik dhe dekorime delikate për kohën e saj të gjumit. Shtrat me strukturë ahu, me bojëra jo toksike me bazë uji, faqe të lëvizshme me këllëf të sipërm kundër pickimit.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Krevati im Teddy me stil romantik dhe dekorime delikate për kohën e saj të gjumit. Shtrat me strukturë ahu, me bojëra jo toksike me bazë uji, faqe të lëvizshme me këllëf të sipërm kundër pickimit.Baza me rrasa dhe sirtar me ndarje të dyfishtë. 4 rrota rrotulluese gome rezistente ndaj gërvishtjeve, dy prej të cilave me frena.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,