Krevat portativ, Giordani, Prenatal

SKU: 567172

Shtrati dyshe është praktike për udhëtimet tuaja! Ai është i pajisur me një derë anësore me zip dhe mbyllet si një çadër. 

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Shtrati dyshe është praktike për udhëtimet tuaja! Ai është i pajisur me një derë anësore me zip dhe mbyllet si një çadër.  Mund të lëvizet lehtësisht falë dy rrotave, është i pajisur me një çantë për të rregulluar lartësinë e dyshekut.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,