Krevat portativ Giordani, Prenatal

11990L

SKU: 650141

Krevat portativ me mbyllje ombrellë dhe dy rrota

MASE STANDARTE
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Krevat portativ me mbyllje cadre dhe dy rrota. Dera anësore me zinxhir. Dyfish i lartë. E pajisur me dyshek bazë dhe çantë bartëse.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,

Përzgjidh masën