Krevat portativ – Prenatal ,GIORDANI

16900L

SKU: 8054688007822

Krevat portativ

1 stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Shtrati Jungle Friends Deluxe është praktik për udhëtimet tuaja. Mbyllet si një çadër dhe mund të zhvendoset lehtësisht falë të dy rrotave. Eshtë I pajisur me një tryezë të rehatshme që mund të hiqet, rrjetën e mushkonjave, majë të butë me lodra të këndshme, zinxhir anash, xhep dhe komplet të ruajtjes së pasme për të rregulluar lartësinë e dyshekut.Përfshihen dyshekët themelorë dhe çanta mbajtëse. Eshtë e mundur të blini dyshekun 120x60cm veç e veç.

Përmasat e hapura: 75x120xH77 cm të mbyllura
dimensionet: 30 × 78 cm.
Pesha: 11.5 kg

Sipas markës

Sipas sezonit