Krevat Portativ Prenatal

SKU: 615018

Krevat portativ i palosshëm, i cili mund të lëvizet shumë lehtë falë dy rrotave.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Krevat portativ i palosshëm, i cili mund të lëvizet shumë lehtë falë dy rrotave. Dysheku bazë dhe çanta mbajtëse janë të përfshira.Dimensionet e hapura: 75x120x77 cm;
Përmasat e mbyllura: 30x78cm.
Pesha: 11.5 kg.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,