Krevat udhëtimi Prenatal, Giordani

14990L

SKU: 668146

Krevat gjumi që paketohet lehtësisht për udhëtime

MASE STANDARTE
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Krevat i lehtë dhe praktik, që paloset dhe paketohet lehtësisht me një çantë, ideal për udhëtime.

I lehtë dhe praktik .
Paloset lehtësisht me një dorë.
Ideale për udhëtime falë çantës me doreza për transport të lehtë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit