Krevat udhëtimi Prenatal,Giordani

SKU: 567159

Krevat udhetimi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Krevat udhetimi

Praktik dhe i lehtë, krevati Travel Easy do t’ju shoqërojë në të gjitha udhëtimet tuaja! 4 shinat anësore janë në rrjet për të lejuar nënën të shohë foshnjën e saj edhe kur ai fle. Lehtë për tu trajtuar me mbylljen e ombrellës. E pajisur me dyshek dhe çantë bazë për të lehtësuar transportin. Dysheku 120x60cm mund të blihet veçmas. Pesha: 8,2 kg. Matjet: cm e hapur 66x125xH74; mbyllur 20 × 74.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas sezonit