Kuajt e vegjel Poni (Librat e medhenj me mozaike), Prenatal

1000L

SKU: ARBA41573

A ka mik më të mirë sesa një kalë poni dhe a ka më mirë sesa të mësosh se si kujdeset për të vogëlushja që të pret në këtë libër fantastik? Një ditë shëtitje, një vizitë te veterineri, një palë potkonj te kovaçi, orari për të ngrënë apo për të bërë një ekskursion… le pastaj kur vjen në jetë një poni i vockël! Këto dhe të tjera do t’i gjeni në këtë libër, ku mësoni më shumë për kafshët kaq miqësore me njerëzit dhe, njëkohësisht, luani me mozaikë, duke i krijuar figurat e mrekullueshme me duart tuaja.

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

A ka mik më të mirë sesa një kalë poni dhe a ka më mirë sesa të mësosh se si kujdeset për të vogëlushja që të pret në këtë libër fantastik? Një ditë shëtitje, një vizitë te veterineri, një palë potkonj te kovaçi, orari për të ngrënë apo për të bërë një ekskursion… le pastaj kur vjen në jetë një poni i vockël! Këto dhe të tjera do t’i gjeni në këtë libër, ku mësoni më shumë për kafshët kaq miqësore me njerëzit dhe, njëkohësisht, luani me mozaikë, duke i krijuar figurat e mrekullueshme me duart tuaja.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë