Kuba Formues për fëmijë

2990L

SKU: 065541084162

Kuba Formues për fëmijë, 60 blloqe ndërtimi lodrash me ngjyra klasike, duke përfshirë forma të veçanta
Madhësia e duhur për duart e vogla
Lojë manuale për zhvillimin e fëmijërisë së hershme
Një çantë praktike për ruajtjen e blloqeve dhe rregullimin

1 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Sipas sezonit

Sipas gjinisë