Kuletë drejtkëndëshe për femra nga linja Letizia, Carpisa

1400L

SKU: PDA38002541

Kuletë drejtkëndëshe për femra nga linja Letizia nga Carpisa në material me ngjyra solide me shkëlqim.

2X17X10
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kuletë drejtkëndëshe për femra nga linja Letizia nga Carpisa në material me ngjyra solide me shkëlqim. Brenda ka një xhep me zinxhir dhe ndarje të ndryshme për kartëmonedha, dokumente dhe karta krediti. Mbyllet me një zinxhir të përshtatshëm përreth.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë