Kuletë kartash për meshkuj, Carpisa

3100L

SKU: PFB68402543

Kuletë kartash për meshkuj, Impact nga linja Carpisa është prej lëkure origjinale, e rehatshme dhe praktike, përshtatet lehtësisht me çdo pamje.
Me një hapje, 5 vende për karta brenda dhe 2 jashtë.

Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Lëkurë 100 % , Permasat:0X7X10

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë