Kuletë monedhash, Carpisa

400L

SKU: APA38204541

Kuletë monedhash nga linja Letizia nga Carpisa e punuar me motiv skocez. Modeli me mbyllje zinxhir, perfekt për mbajtjen e sigurt të monedhave dhe objekteve të vogla.

1X12X8
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kuletë monedhash nga linja Letizia nga Carpisa e punuar me motiv skocez. Modeli me mbyllje zinxhir, perfekt për mbajtjen e sigurt të monedhave dhe objekteve të vogla.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë