Kuletë nga linja Verbena,CARPISA

2200L

SKU: PDA46308442

Kuletë femrash me ngjyra të forta nga linja Verbena. Modeli, funksional dhe elegant, përmes hapjes së tij me butonin automatik ju lejon të keni një pamje të gjerë të përmbajtjes, të organizuar nga ndarje të veçanta për dokumente, karta dhe kartëmonedha.

E bardhe
E zeze
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 3
Gjatësia (cm): 9,5
Gjerësia (cm): 12

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë