Kuletë nga linja Verbena,CARPISA

2800L

SKU: PDA46307442

Kuletë për femra / mbajtëse celulari nga linja Verbena në ngjyrë të thjeshtë. Modeli përmban një mbyllje me buton, një ndarje për kartat, një xhep celulari dhe një xhep me zinxhir që e bëjnë aksesorin të sigurt;

E bardhe
E zeze
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 2,5
Gjatësia (cm): 10
Gjerësia (cm): 17

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë