Kuletë për femra nga linja Ada, Carpisa

1400L

SKU: PDA17201541

Kuletë për femra nga linja Ada by Carpisa e punuar me printim të gjithë logos

3X18X10
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kuletë për femra nga linja Ada by Carpisa e punuar me printim të gjithë logos. Pjesa e brendshme përmban xhepa të shumtë për mbajtëset e kartave dhe ndarje të shumta perfekte për mbajtjen e kartëmonedhave, monedhave dhe dokumenteve.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë